Čisté a ekonomicky výhodné
vytápění a ohřev TUV

Zajištění vytápění a ohřevu teplé užitkové vody.
Snížení ročních nákladů na energie,
zvýšení pohodlí při topení a ohřev TUV.

Výhody:

  • tepelné čerpadlo s invertorem pro ohřev vody – monoblok (teplá voda) účinnost A++/ A++
  • díky použití kompresoru s frekvenčním měničem a metodě řízení PFC dokáže naše zařízení regulovat svůj provozní výkon. Pracuje s vysokou účinností a stabilním chodem bez neustálého zapínání a vypínání.
  • spotřeba energie je o 30 % nižší než u běžných zařízení s tepelným čerpadlem.
  • kvalitní značkové kompresory Mitsubishi, stabilní provoz a dlouhá životnost,
  • inteligentní metoda rozmrazování
  • celá řada ochranných funkcí: hlídání nízkého a vysokého tlaku, vysoké teploty, průtoku vody a ochrana proti zamrznutí
  • digitální LED displej
  • možnost, jak pro vytápění objektu, tak i ohřev teplé vody

Záruka:

Záruka na tepelná čerpadla je 10 let. Pokud dojde k servisu, je řešen výměnou kus za kus do doby než bude poškozené TČ opraveno nebo vyměněno za nové.

Tepelné čerpadlo v tomto systému zapojení je napojeno na kombinovanou akumulační nádrž, jejíž součástí je i zásobník na TUV a případně i elektrická spirála o výkonu 9kW zapojená do současné elektrické sítě. Topnou spirálu o výkonu v akumulační nádrži, můžete využít pouze v případě velmi vysokých mrazů,

 Tepelné čerpadlo je plně dimenzováno na celou topnou sezónu a ohřev TUV. Vhodný typ navrhneme.

Tím je dosaženo efektivního ohřevu, jak topné vody, tak i TUV současně. 

Z nádrže jsou zajištěny výstupy pro otopnou soustavu – radiátory nebo podlahové vytápění a pro TUV. Výstupní teplota na topný okruh je řízena prostorovým termostatem, který je zahrnut v ceně propojovacího materiálu a je součástí nabídky. Tímto způsobem je možno ohřívat oba systémy době, kdy je nejnižší cena za elektřinu nebo v průběhu dne. Ideálně z vlastní FVE.

Zároveň je možno využít na takto navržené řešení KOTLÍKOVOU dotaci až 127.500,- + až 20.000,- bonus za kombinaci technologií, nebo z programu Nová zelená úspora ve výši 60.000 Kč.(+5 000 vrácení poplatku)

Z čeho se skládá celek:

Tepelné čerpadlo
Vysoký COP a SCOP

Naše tepelná čerpadla dodáváme s technologií EVI nebo s invertorem, případně hybridní tepelná čerpadla s integrovaným solárním systémem. Tepelná čerpadla mají funkci rozmrazování, hlídání nízkého/vysokého tlaku, stabilní výkon, ochranu proti zamrznutí. Možnost použití pro vytápění/chlazení objektů a firem, ohřev TUV, vytápění bazénu, skleníků. 
Záruka na tepelná čerpadla je 10 let. Na čerpadla je možné čerpat dotace.

Chytrý radiátor
Přední skleněná deska, topí a chladí

Jedná se o nízkoteplotní radiátor, který umí topit i chladit. Přední deska je z tvrzeného skla. Radiátor je možné ovládat na dotykovém displeji, dálkovým ovladačem nebo chytrým telefonem. 
Je tenký pouze 13 cm. Topí do prostoru nikoliv do zdi.

Regulace, monitoring a vzdálená správa
Modulární a flexibilní systém

Monitoring řídí/monitoruje Váš systém, reguluje teplo, případně světlo a elektrické spotřebiče či zařízení v závislosti na nastaveném programu, scénáři nebo podle různých čidel – světla, teploty, přítomnosti, větru či deště. Šetří Vám peníze, čas a poskytuje neuvěřitelný komfort výroby / spotřeby energií a bydlení.

V kombinaci s chytrým elektroměrem lze dobíjet jeden nebo více elektromobilů. Využívat přebytky elektřiny u stávajících solárních elektráren, řídit zapínání/vypínání spotřebičů.

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme

Volejte zdarma: 800 60 20 20

(Pracovní doba 8:00 - 17:00 hod.)
E-mail: info@eco-dotace.cz

ECO DOTACE s.r.o.

AZ Tower, Pražákova 1008/69, Štýřice 639 00 Brno
IČO: 07477856
DIČ: CZ07477856

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 108353.

6 + 9 =

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi. Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.