Fotovoltaika

Zajistěte si především energetickou soběstačnost. Pořízení vlastní fotovoltaické elektrárny, úsporného systému vytápění, vzduchotechniky s rekuperační jednotkou, případně klimatizací, zateplení.
To vše jak na nové, tak i starší RD.

Získejte se státní dotací vlastní fotovoltaickou elektrárnu, která Vám pokryje spotřebu celé domácnosti.

Staňte se nezávislí na dodávkách elektrické energie!

I Váš dům bude úsporný a chytrý! Víme, jak na to.

Fotovoltaický modul
polykrystalický

Nejnovější technologie našich fotovoltaických panelů s integrovaným optimizérem dosahuje vyššího výkonu. modulům. Celkově výkon se zvýší až o 10%. V základní nabídce máme 300 Wp polykrystalický solární modul. Výrobní zákuka 12 let. Záruka na výkon 80% 25 let, 90% 12 let. Každý modul má rychlou možnost vypnutí při požáru, optimizér a monitoring. Účinnost článku 17% – 18%.
Vysoký výkon i při nízkém osvětlení a při zastínění modulu. Chráněn proti PID. Rozměr: 1 956 x 992 x 40 mm. Hmotnost: 21,6 kg.

Solární měnič
Hybridní, síťové /on grid/ nebo ostrovní /off grid/

Nabízíme solární vysokofrekvenční měniče, o kterých si myslíme, že patří mezi špičku na trhu. Každý měnič je opatřen Wifi pro přenos dat, měnič pracuje s bateriemi LiFePO4 s napětím okolo 200 V. Pracuje s nízkým startovacím napětím, je velmi tichý. Výkonová řada: 5 kWp, 3 fáze Záruka: 10 let.

Baterie pro uskladnění elektřiny
Baterie LiFePO4

Nabízíme nejmodernější bateriová úložiště s bateriemi LiFePO4 s vysokým počtem nabíjecích cyklů. Systém 3 úrovňového dobíjení. Velice bezpečné. Nominální kapacita: 2,4 kWh. Hloubka vybití: 10 – 90%. Certifikát TUV. Rozměr: 442x390x100 mm. Hmotnost: 24 kg. Záruka 10 let. Baterie disponují bateriovým managementem.

Regulace, monitoring a vzdálená správa
Modulární a flexibilní systém

Monitoring řídí/monitoruje Váš systém, reguluje teplo, případně světlo a elektrické spotřebiče či zařízení v závislosti na nastaveném programu, scénáři nebo podle různých čidel – světla, teploty, přítomnosti, větru či deště. Šetří Vám peníze, čas a poskytuje neuvěřitelný komfort výroby / spotřeby energií a bydlení.

V kombinaci s chytrým elektroměrem lze dobíjet jeden nebo více elektromobilů. Využívat přebytky elektřiny u stávajících solárních elektráren, řídit zapínání/vypínání spotřebičů.

Kalkulace úspor

Malý rodinný dům

Středně velký rodinný dům

Větší rodinný dům

Dům s více byty

Ohřev teplé užitkové vody

5 snadných kroků k energetické nezávislosti

1

Zjistíme základní informace o vaší spotřebě a potřebách vaší domácnosti a sestavíme předběžnou nabídku.

2

Technik na místě zjistí přesné technické informace. Od nás poté obdržíte návrh řešení na klíč přímo pro váš dům.

3

Připravíme pro vás smlouvu a zařídíme administrativu související s dotací, instalací a připojením do sítě.

4

V dohodnutém termínu instalujeme zvolené zařízení na váš dům včetně důkladné revize a zkušebního provozu.

5

Vyřídíme administrativu po instalaci a připojení. Od této chvíle se stáváte nezávislí na dodávkách elektrické energie.

Otázky a odpovědi

Proč fotovoltaika?

Fotovoltaické systémy vám zajistí maximální energetickou nezávislost. Jedná se o ekologický, trvanlivý, bezúdržbový zdroj, který lze bez problémů umístit na jakoukoliv střechu.

Proč se nejvíce vyplatí kombinace fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Kombinací FVE a tepelného čerpadla získáte z vlastní elektrárny maximum. Vytápění a ohřev teplé vody u většiny rodinných domů znamená více jak 80% nákladů na energie. V letních měsících díky kombinaci získáte komfort v podobě chlazení a možnosti klimatizace. Tepelné čerpadlo spotřebovává vaši vlastní elektřinu a proti přímotopnému vytápění, či elektro kotli je mnohem účinnější, tedy úspornější. Aktuálně je možné získat na tepelné čerpadlo dotaci.

Jakou mají panely životnost a jakou garantujeme záruku?

Naše panely mají 12 let plnou záruku, po 25 letech je garantovaná účinnost 90%. Životnost FVE se počítá na desítky let. Navíc je absolutně bezúdržbová.

Jsou rozdíly ve vyrobené energii mezi letním a zimním obdobím?

Maximálního výkonu dosahuje FVE v zimě, kdy je mráz a svítí slunce. Elektřiny však vyrobí více v letním období, kdy jsou delší dny.

Kolik času zabere instalace a jak probíhá?

Instalace panelů na střechu obyčejně zabere 1-2 dny. Na typu střechy nezáleží. Panely se vždy kotví do určené konstrukce, která se vhodně instaluje na střechu dle typu. Od panelů pak již vede pouze elektrický kabel.

Je získání dotace jisté? Získá dotaci každý žadatel?

Získání dotace v tuto chvíli garantujeme. Zajistíme ji na jakýkoliv dům určený k bydlení. Tedy jak starší, tak novostavbu. Stejně tak zajistíme maximální dotaci i na Tepelné čerpadlo, případně další technologie zajišťující úsporu energie v objektu pro bydlení. Jako třeba rekuperační systémy větrání.

N

garantujeme vám nárok na dotaci

Zaručujeme bezproblémové čerpání dotace

Garantujeme provoz fotovoltaiky minimálně 30 let

Absolutně snížíme měsíční zálohy za energie

Volejte zdarma: 800 60 20 20

Dotace na fotovoltaiku pro firmy

k

Dotace na realizaci úsporných opatření

Pro malé, střední i velké podniky

Dotace projektu 0,3 až 400 mil. Kč

až 80% podpora projektu

Pomůžeme Vám snížit náklady na elektřinu pomocí instalace fotovoltaických panelů financovaných z dotace. Přijedeme k Vám a navrhneme řešení pro Vaši firmu, spočítáme návratnost a úsporu.

Zařídíme vše potřebné

Od přípravy a schválení projektu, přípravy dokumentace, dotační žádosti až po čerpání dotace, kterou garantujeme. Na panely se vztahuje záruka dodavatele 12 let, na střídače a baterie pak 10 let.

Výše podpory fotovoltaických systémů:

  • malý podnik (<49 lidí) – 80 % výdajů
  • střední podnik (50-249 lidí) – 70 % výdajů
  • velký podnik (>250 lidí) – 60 % výdajů

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme

Volejte zdarma: 800 60 20 20

(Pracovní doba 8:00 - 17:00 hod.)
E-mail: info@eco-dotace.cz

ECO DOTACE s.r.o.

AZ Tower, Pražákova 1008/69, Štýřice 639 00 Brno
IČO: 07477856
DIČ: CZ07477856

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 108353.

2 + 12 =

Kontaktní údaje použijeme pouze pro komunikaci s vámi. Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.